FOTOLAJM/ Ikin ditët me diell, rikthehen reshjet e borës

FOTOLAJM/ Ikin ditët me diell, rikthehen reshjet e borës

13:14, 23/03/2020

Ditët e ngrohta dhe me diell kanë ikur.

Moti i ftohtë u rikthye në vend. Disa zona madje u mbërthyen jo vetëm nga temperatura të ulëta, por dhe nga reshje dëbore.

Nuk raportohet për probleme, gjithësesi në Rrugën e Kombit dhe rrugët e tjera nacionale, kompanitë sipërmarrëse po përdorin kripë për trajtimin e tyre dhe mbajtjen në qarkullim.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco