'Jemi nga Vlora ne, nuk na zë koronavirusi'/ Videoja bëhet virale

'Jemi nga Vlora ne, nuk na zë koronavirusi'/ Videoja bëhet virale

18:28, 24/02/2020

Nëse Italia dhe gjithë bota janë të frikësuara nga përhapja e Koronavirusit, një gjë e tillë nuk vihet re në qytetin e Vlorës.

Një banor i qytetit bregdetar, teksa i përgjigjej pyetjes së një interviste në rrugë, tregoi pse nuk i trembet virusit që po mban në ankth të gjithë globin.

 Ai ka zgjedhur që t’i përcjellë një përgjigje të shkurtër duke i përmendur origjinën se nga vjen: “Jemi nga Vlora ne, nuk na zë”.

Kaq ka mjaftuar që përgjigja e zotërisë të bëjë xhiron në rrjetet sociale. /A,R. Syri.net

Mos e humbisni videon e mëposhtme:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco