Pa reshje shiu dhe…/ Ja si nis java në vend

Pa reshje shiu dhe…/ Ja si nis java në vend

23:35, 23/02/2020

E hënë, 24 Shkurt 2020. Parashikimi sipas IGJEUM

RESHJET

Nesër (e hënë, dt.24) nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Nesër (e hënë, dt.24) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 5 / 16 °C

në vendet e ulëta: 4 / 17 °C

në vendet malore: 3 / 14 °C

ERA

Nesër (e hënë, dt.24) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco