Plane për të dielën? Ja ç'ju rezervon moti për nesër

Plane për të dielën? Ja ç'ju rezervon moti për nesër

23:23, 15/02/2020

E diel, 16 shkurt 2020. Parashikimi sipas IGJEUM.

RESHJET

Nesër (e diel, dt.16) nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Nesër (e diel, dt.16) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 7 / 15 °C

në vendet e ulëta: 5 / 16 °C

në vendet malore: -1 / 9 °C

ERA

Nesër (e diel, dt.16) era pritet të fryjë e lehtë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco