Pa reshje shiu dhe…/ Ja çfarë rezervon moti për nesër

Pa reshje shiu dhe…/ Ja çfarë rezervon moti për nesër

23:30, 14/02/2020

E shtunë, 15 shkurt 2020. Parashikimi sipas IGJEUM

RESHJET

Nesër (e shtunë, dt.15) nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Nesër (e shtunë, dt.15) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 9 / 16 °C

në vendet e ulëta: 7 / 15 °C

në vendet malore: 2 / 11 °C

ERA

Nesër (e shtunë, dt.15) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco