Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e enjte

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e enjte

23:35, 12/02/2020
A+ Aa A-

Ditën e enjte në vend, do të mbizotërojë moti me kthjellime e vranësira të pakëta deri mesatare.

Në zonat malore, lugina dhe bregdet kryesisht në orët e mëngjesit mjegull e mjegullinë, bën të ditur Shërbimi Meteorologjik Ushtarak

Era, do të fryjë me drejtim juglindje-veriperëndim, e lehtë e përkohësisht mesatare në bregdet, duke u shoqëruar me valëzim të forcës 3 ballë.

Temperaturat parashikohen në:

zonat malore -1ºC deri në 11ºC

zonat e ulëta 3ºC deri në 18ºC

zonat bregdetare 6ºC deri në 18ºC

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco