Burri shtyn gruan përtokë gjatë tërmetit/ Video e SYRI.net thyen rrjetin

Burri shtyn gruan përtokë gjatë tërmetit/ Video e SYRI.net thyen rrjetin

11:50, 29/01/2020

Tërmeti i mbrëmshëm shkaktoi panik te qytetarët në Tiranë dhe Durrës. Por ai ofroi edhe pamje që u bënë virale.

Një video e publikuar nga Syri.net tregon një çift gjatë blerjeve në supermarket.

Tërmeti i fuqishëm bën që të dy t’ia mbathin, por mashkulli merr përpara edhe femrën nga paniku.

Videoja është klikuar dhjetëra-mijëra herë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco