Pa reshje shiu dhe…/ Ja çfarë rezervon moti për nesër

Pa reshje shiu dhe…/ Ja çfarë rezervon moti për nesër

23:20, 21/01/2020

E mërkurë, 22 janar 2020. Parashikimi sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit – IGJEUM

RESHJET

Nesër (e mërkurë, dt.22) nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Nesër (e mërkurë, dt.22) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 2 / 12 °C

në vendet e ulëta: 1 / 11 °C

në vendet malore: -1 / 6 °C

ERA

Nesër (e mërkurë, dt.22) pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco