Pa reshje shiu dhe…/ Ja si nis java në vend

Pa reshje shiu dhe…/ Ja si nis java në vend

23:34, 19/01/2020

E hënë, 20 janar 2020. Parashikimi sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit – IGJEUM

RESHJET

Nesër (e hënë, dt.20) nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Nesër (e hënë, dt.20) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 6 / 13 °C

në vendet e ulëta: 4 / 13 °C

në vendet malore: 0 / 4 °C

ERA

Nesër (e hënë, dt.20) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, ndërsa në pjesën veriore të territorit deri e fortë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco