VIDEOLAJM/ Aksi rrugor Korçë-Pogradec 'pushtohet' nga mjegulla

VIDEOLAJM/ Aksi rrugor Korçë-Pogradec 'pushtohet' nga mjegulla

18:48, 17/01/2020

Aksi Korçë-Pogradec është totalisht i pushtuar nga mjegulla.

Automjetet hasin vështirësi për të qarkulluar, edhe nga ndriçimi i munguar në këtë aks rrugor.

Policia Rrugore apelon drejtuesit e mjeteve që të kenë kujdes, pasi kjo situatë mund të jetë burim aksidentesh.

Ndërkohë, vihet re fluks i shtuar i mjeteve pasi lëvizja është e ngadalshme dhe me vështirësi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco