E premte për tu shijuar/ Surprizat e motit për nesër

E premte për tu shijuar/ Surprizat e motit për nesër

23:22, 16/01/2020

Edhe e premtja do të vazhdojë të mbetet me mot të kthjellët dhe pa reshje shiu ose dëbore në zonat malore.

E premte, 17 janar 2020. Parashimi i IGJEUM, Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit – IGJEUM

RESHJET

Nesër (e premte, dt.17) nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Nesër (e premte, dt.17) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 3 / 13 °C

në vendet e ulëta: 2 / 12 °C

në vendet malore: 0 / 7 °C

ERA

Nesër (e premte, dt.17) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco