Tirana pa energji, ja oraret dhe zonat që preken nesër dhe më 16 dhjetor

Tirana pa energji, ja oraret dhe zonat që preken nesër dhe më 16 dhjetor

17:36, 13/12/2019

Përmes një postimi në Facebook, OSHEE njofton të gjithë qytetarët e Tiranës se, nesër dhe mbipasnesër, 14 dhe 16 dhjetor, disa zona në kryeqytet do të vuajnë mungesën e energjisë elektrike.

Kjo, sipas OSHEE, për shkak të punimeve në kabina.

Postimi i plotë

Stakim, 14 dhe 16 Dhjetor

Për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datën 14 dhe 16 dhjetor do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë.

14 dhjetor, 09:00-15:00, pjesërisht rrugët: “Ismail Qemali”, “Vaso Pasha”

09:00-13:30, zona Valias pjeserisht

16 dhjetor, 09:00-13:30, Bathore, pjesërisht

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco