Lista e plotë e 1310 familjeve që përfitojnë bonusin e qirasë në Durrës

Lista e plotë e 1310 familjeve që përfitojnë bonusin e qirasë në Durrës

17:57, 11/12/2019

Këshilli Bashkiak i Durrësit miratoi ditën e djeshme listën me 1310 familje të dëmtuara nga tërmeti të cilët do të trajtohen me bonuse qiraje.

Në të njëjtën kohë, Këshilli Bashkiak miratoi një pikë tjetër të rëndësishme që ka lidhje me riparimin e dëmeve në pallatet e ndërtuara para vitit 1993.

Më poshtë Lista e plotë e familjeve që përfitojnë bonusin e qirasë në Durrës

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Refiku11/12/2019 20:07

Hajde Liste hajde shoh mbi 20 emra qe i njoh personalisht qe kane mbi 3 ose 4 shtepia kane bisnese dhe kane kontot me + neper banka, nuk arrij te kuptoj sa te ulet jane njerezit. Popull vari lesht pa pike yndyre.

Shto koment

Denonco