VIDEO/ Humor i zi në Durrës me pasojat e tërmetit

VIDEO/ Humor i zi në Durrës me pasojat e tërmetit

12:02, 11/12/2019

Pas tërmetit të rëndë të 26 nëntorit, kanë nisur edhe batutat me pasojat.

Në një video që po shpërndahet në rrjet, një i ri telefonon pronarin e një banese në një pallat gati të shkatërruar në Durrës.

Pronari, që siç duket nuk kishte shumë informacion për gjendjen e shtëpisë së tij, pyetet për çmimin e shitjes dhe më pas vijojnë batutat.

Ndiqni videon:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Arberi11/12/2019 12:37

Edhe ti gjysem opinge interesant dukesh qe tallesh me njerezit, zoti ta shperbleft o kelysh rilindas.

Shto koment

Denonco