Reshje të dobëta në të gjitha qarqet dhe.../ Ja si nis java në vend

Reshje të dobëta në të gjitha qarqet dhe.../ Ja si nis java në vend

23:17, 08/12/2019

E hënë, 9 dhjetor 2019. Parashikimi sipas IGJEUM, Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit

RESHJET

Nesër (e hënë, dt. 09) priten reshje të dobëta në të gjithë vendin.

TEMPERATURAT

Nesër (e hënë, dt. 09) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 9 / 16 °C

në vendet e ulëta: 6 / 15 °C

në vendet malore: 1/ 9 °C

ERA

Nesër (e hënë, dt. 09) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare në bregdet.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco