Plane për nesër? Mësoni më parë ç'rezervon moti

Plane për nesër? Mësoni më parë ç'rezervon moti

23:07, 07/12/2019

E dielë, 8 dhjetor 2019. Parashikimi sipas IGJEUM

RESHJET

Nesër (e diel, dt. 08) priten reshje të dobëta në të gjithë vendin (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Nesër (e diel, dt. 08) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 9 / 16 °C

në vendet e ulëta: 8 / 15 °C

në vendet malore: 3 / 10 °C

ERA

Nesër (e diel, dt. 08) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare në bregdet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco