Reshje shiu në disa qarqe dhe... / Çfarë rezervon moti për nesër

Reshje shiu në disa qarqe dhe... / Çfarë rezervon moti për nesër

23:24, 06/12/2019

E shtunë, 7 dhjetor 2019. Parashikimi i Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit – IGJEUM

RESHJET

Nesër (e shtunë, dt. 07) priten reshje mesatare në qarqet Shkodër, Lezhë, Durrës, Tiranë dhe Fier, ndërsa në qarqet e tjerë priten reshje të dobëta.

TEMPERATURAT

Nesër (e shtunë, dt. 07) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 12 / 16 °C

në vendet e ulëta: 10 / 15 °C

në vendet malore: 6 / 11 °C

ERA

Nesër (e shtunë, dt. 07) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare në bregdet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco