Tërmeti nxjerr jashtë funksionit edhe gjimnazin ‘Sami Frashëri’

Tërmeti nxjerr jashtë funksionit edhe gjimnazin ‘Sami Frashëri’

12:58, 04/12/2019

I dëmtuar nga tërmeti shkatërrimtar i 26 nëntorit ka  mbetur edhe gjimnazi ‘Sami Frashëri’, në Tiranë, i cili aktualisht është jashtë funksionit.

Kjo ndërtesë është rrethuar nga shiriti i kuq, që tregon se brenda saj nuk mund të futet asnjë dhe nuk mund të nisë aktiviteti i zhvillimit të mësimit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco