VIDEO/ Jeta në makinë pas tërmetit, ç'po përjeton familja durrsake

VIDEO/ Jeta në makinë pas tërmetit, ç'po përjeton familja durrsake

07:38, 02/12/2019

Shumë qytetarë të Durrësit, të cilëve u janë dëmtuar banesat dhe shtëpitë nga tërmeti, i cili la të vdekur mbi 50 persona, ka disa ditë që janë duke fjetur në veturat e tyre.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco