Njoftim i OSSHE/ Kufizime energjie në Tiranë, ja oraret dhe zonat që preken ditën e nesërme

Njoftim i OSSHE/ Kufizime energjie në Tiranë, ja oraret dhe zonat që preken ditën e nesërme

17:22, 21/11/2019
A+ Aa A-

OSSHE njofton për të tjera ndërprerje energjie në Tiranë. Ditën e nesërme në kryeqytet do të stakohet energjia në disa zona.  

Stakim, data 22 Nëntor

Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datën 22 Nëntor do të stakohet energjia elektrike në disa zona në Tiranë

09:00-15:00

Pjesërisht “Rruga e Dibrës”, “Rruga e Barrikadave”,  rruga “Zenel Baboci” rruga “Abdulla Keta”,  Kashar, Yrshek, “Mine Peza”, “Rruga Fortuzi”

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco