Moti sot, e martë, 19 nëntor 2019 Parku kombëtar “Mali i Dajtit”, Tiranë, nëntor 2019

Moti sot, e martë, 19 nëntor 2019

07:15, 19/11/2019
19 nëntor 2019 moti do të  jetë me vranësira mesatare deri të dendura dhe rreshje shiu të herpashershme . Era do të jetë me me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 5 me lartësi vale 1,0- 2,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë kostante.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore  8/17°C 

Zonat e ulëta  12/22°C

Zonat bregdetare 14/21°C

RTSH/ Meteorologe: Rezarta Xhakollari

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco