Reshje në të gjithë vendin dhe temperatura që ulen/ Ja çfarë rezervon moti për nesër

Reshje në të gjithë vendin dhe temperatura që ulen/ Ja çfarë rezervon moti për nesër

23:29, 18/11/2019

E martë, 19 nëntor 2019. Parashikimi i Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit – IGJEUM

RESHJET

Nesër (e martë, dt.19) priten reshje të dobëta në të gjitha qarqet dhe lokalisht deri mesatare priten të jenë për qarqet Shkodër, Kukës, Vlorë dhe Gjirokastër, kryesisht gjatë pasdites së.

TEMPERATURAT

Nesër (e martë, dt.19) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 10 / 17 °C

në vendet e ulëta: 9 / 16 °C

në vendet malore: 5 / 11 °C

ERA

Nesër (e martë, dt.19) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco