Parashikimi i motit, e diel, 17 nëntor 2019 Lumi Mat, nentor 2019

Parashikimi i motit, e diel, 17 nëntor 2019

07:10, 17/11/2019
17 Nëntor 2019 moti do të  mbetet me vranësira mesatare deri të dendura dhe kthjellime të pakta. Era do të jetë me me drejtim Jug (S) Juglindje (SE) me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 6 me lartësi vale 1,5- 2,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me pa ndryshime.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore  5/17°C 

Zonat e ulëta  10/23°C

Zonat bregdetare 13/21°C

RTSH/ Meteorologe: Rezarta Xhakollari

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco