E premte me shi apo...? Ja çfarë parashikon IGJEUM për nesër

E premte me shi apo...? Ja çfarë parashikon IGJEUM për nesër

23:25, 14/11/2019

E premte, 15 nëntor 2019. Parashikimi sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit – IGJEUM

RESHJET

Nesër (e premte, dt.15) priten reshje të dobëta (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Nesër (e premte, dt.15) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 11 / 20 °C

në vendet e ulëta: 10 / 20 °C

në vendet malore: 6 / 14 °C

ERA

Nesër (e premte, dt.15) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco