Shira me rrebesh, temperaturat në rënie

Shira me rrebesh, temperaturat në rënie

07:29, 13/11/2019
13 nëntor 2019 moti do të vijojë  me vranësira rreshje shiu, her pas here dhe rrebeshe. Era do të jetë me me drejtim Jug (S) me shpejtësi 15-25 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 7 me lartësi vale 2,0- 2,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore  8/16°C 

Zonat e ulëta  12/21°C

Zonat bregdetare 14/21°C

RTSH/ Meteorologe: Rezarta Xhakollari

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco