Njoftim i OSSHE/ Tirana pa energji, ja oraret dhe zonat që preken në dy ditët në vazhdim

Njoftim i OSSHE/ Tirana pa energji, ja oraret dhe zonat që preken në dy ditët në vazhdim

17:35, 11/11/2019

OSSHE bën të ditur në një njoftim zyrtar, se në dy ditët në vazhdim do të ketë kufizime të reja të energjisë për shkak të remontit në kabina.

‘Pershendetje

Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, data 12-13 Nëntor

Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 12-13 Nëntor do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

12 Nëntor

09:00-12:00

Pjesërisht rrugët: “Ibrahim Buzhiqi”, “Besim Daja”

12:00 -15:00

Pjesërisht rrugët: “Ibrahim Buzhiqi”, “Rruga e Dibrës”

00:00-01:00  

Pjesërisht rruga “Gjin Bue Shpata” pranë Drejtorisë së Tatimeve Tiranë

01:15-02:15  

 Pjesërisht rrugët: “Margarita Tutulani”, “Zef Jubani”

02:30-03:30  

Pjesërisht rrugët: “Komuna e Parisit”, “Sulejman Delvina”, pranë Stadiumit “Selman Stërmasit”

09:00 -15:00

Pjesërisht zona e Farkës ss Madhe

13 Nëntor

09:00-15:00

Pjesërisht rrugët: “Gjolek Kokona”, “Xhanfize Keko”

09:00-12:00

Pjesërisht rrugët: “Mine Peza”, “Rruga Fortuzi”

09:00-15:00

Pjesërisht zonat: Rinas, Fushë Prezë, Nikël’

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco