A do të ndalen reshjet e shiut, po temperaturat? Ja nis java në Shqipëri

A do të ndalen reshjet e shiut, po temperaturat? Ja nis java në Shqipëri

23:26, 10/11/2019

E hënë, 11 nëntor 2019. Parashikimi i Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit – IGJEUM

RESHJET

Nesër (e hënë, dt.11) priten reshje të dobëta apo lokale të dobëta në pothuajse gjithë territorin e vendit.

TEMPERATURAT

Nesër (e hënë, dt.11) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 11 / 19 °C

në vendet e ulëta: 10 / 19 °C

në vendet malore: 4 / 12 °C

ERA 

Nesër (e hënë, dt.11) era pritet të fryjë e lehtë

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco