Parashikimi i motit, 8 nëntor 2019 Shkalla e Tujanit, PK

Parashikimi i motit, 8 nëntor 2019

07:13, 08/11/2019
8 nëntor 2019 moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira në lindje ku do të ketë rreshje shiu të pakta. Era do të jetë me intesitet me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi  8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 5 me lartësi vale 1,0- 1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore  8/17°C 

Zonat e ulëta  12/21°C

Zonat bregdetare 14/21°C

RTSH/ Meteorologe: Rezarta Xhakollari

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco