Parashikimi i motit, 2 nëntor 2019 Krujë, nentor 2019

Parashikimi i motit, 2 nëntor 2019

07:15, 02/11/2019

2 nëntor 2019 moti do të jetë i vranët dhe me rreshje shiu të pakta në zonën Veriperëndimore dhe Juglindje. Era do të jetë me intesitet të lartë me drejtim Juglindje (SE) me shpejtësi maksimale 10-20 m/sek në bregdet. 

Valëzimi i forcës 5 me lartësi vale 1,5- 2,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të mbeten kostante.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore  4/16°C 

Zonat e ulëta  8/23°C

Zonat bregdetare 12/22°C

Meteorologe: Rezarta Xhakollari
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco