Nëntori nis me stakim energjie në Tiranë/ Zonat që do vuajnë mungesën e dritave dhe oraret

Nëntori nis me stakim energjie në Tiranë/ Zonat që do vuajnë mungesën e dritave dhe oraret

21:13, 31/10/2019

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton se ditën e nesërme si pasojë e disa punimeve, nuk do ketë energji në disa lagje të kryeqytetit.

Njoftimi i plotë:

Stakimet, 1 Nëntor

Në vijim të punimeve të planifikuara për rikonstruksionin e kabinave, në daën 1 Nëntor do të kryhen stakime të energjisë në këto zona në Tiranë.

1 Nëntor

09.00-15.00

Pjesërisht rrugët: “Belul Hatibi”, “Imer Ndregjoni”, “Todi Shkurti”, “Mahmut Xhelili” dhe “Androkli Kostallari, Ndroq, lagjia e Re, Zhurje, Pinet

10:00-12:00

Zallherr

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco