E enjte, ulje temperaturash dhe shira

E enjte, ulje temperaturash dhe shira

07:08, 31/10/2019
31 Tetor 2019  moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura dhe rreshje shiu të përqëndruara në zonën Jugperëndimore . Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale 8 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 2 me lartësi vale 0,5- 0,8 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore  8/16°C 

Zonat e ulëta  10/23°C

Zonat bregdetare 15/23°C

Meteorologe: Rezarta Xhakollari
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco