Moti sot, e martë 29 tetor 2019 Parku Kombëtar ‘Llogara’

Moti sot, e martë 29 tetor 2019

07:16, 29/10/2019
 29 Tetor 2019  moti do të jetë me kthjellime dhe shtim gradual të vranësirave  deri mesatare në zonën Veriperëndimore . Era do të jetë  me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi maksimale 6 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 2 me lartësi vale 0,1- 0,3 metër në det të hapur. Temperaturat do të mbeten kostante.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore  5/23°C 

Zonat e ulëta 5/27°C

Zonat bregdetare 12/26°C

RTSH/ Meteorologe: Rezarta Xhakollari
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco