Bëhuni gati/ Nis ulja e temperaturave. Ja ç'rezervon moti për nesër

Bëhuni gati/ Nis ulja e temperaturave. Ja ç'rezervon moti për nesër

23:31, 28/10/2019
A+ Aa A-

E martë, 29 Tetor 2019. Parashikimi sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit – IGJEUM

RESHJET

Nesër (e martë dt.29) nuk priten reshje në të gjithë qarqet.

TEMPERATURAT

Nesër (e martë dt.29) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 11 / 20 °C

në vendet e ulëta: 12 / 21 °C

në vendet malore: 6 / 20 °C

ERA

Nesër (e martë dt.29) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco