Vijon ulja e temperaturave/ Ja si nis java në vend

Vijon ulja e temperaturave/ Ja si nis java në vend

23:22, 27/10/2019

E hënë, 28 tetor 2019

Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit – IGJEUM

RESHJET

Nesër (e hënë dt.28) nuk priten reshje në të gjithë qarqet.

TEMPERATURAT

Nesër (e hënë dt.28) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 12 / 21 °C

në vendet e ulëta: 11 / 22 °C

në vendet malore: 7 / 20 °C

ERA

Nesër (e hënë dt.28) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco