E diel me diell dhe mjegull Syri i kaltër, Kaprré (Ndërlysë, Theth), tetor 2019

E diel me diell dhe mjegull

06:56, 27/10/2019
27 Tetor 2019  moti do të jetë me diell dhe mjegull përgjatë luginave.  Era do të jetë  me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi maksimale 5m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 2 me lartësi vale 0,1- 0,3 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë pa ndryshime.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore  5/23°C 

Zonat e ulëta 4/29°C

Zonat bregdetare 10/28°C

RTSH/ Meteorologe: Rezarta Xhakollari
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco