Parashikimi i motit për nesër/ Si do të jetë e mërkura

Parashikimi i motit për nesër/ Si do të jetë e mërkura

23:34, 22/10/2019

Parashikimi i IGJEUM - Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit

RESHJET

Nesër (e mërkurë dt.23) nuk priten reshje në të gjithë qarqet.

TEMPERATURAT

Nesër (e mërkurë dt.23) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

 në bregdet: 15 / 24 °C

në vendet e ulëta: 14 / 27 °C

në vendet malore: 9 / 23 °C

ERA

Nesër (e mërkurë dt.23) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

    © SYRI.net

    Lexo edhe:

    Komentet

    Shto koment

    Denonco