Parashikimi i motit, 22 tetor 2019

Parashikimi i motit, 22 tetor 2019

07:12, 22/10/2019
22 Tetor 2019 vendi ynë do të jetë në të njëjtat kushte klimaterike, pra moti do të jetë me diell dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale 6 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 2 me lartësi vale 0,3- 0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje në mesditë.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore  8/26°C 

Zonat e ulëta 12/30°C

Zonat bregdetare 14/28°C

Meteorologe: Rezarta Xhakollari
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco