SHMU: Si pritet të jetë moti kësaj jave Theth, tetor 2019

SHMU: Si pritet të jetë moti kësaj jave

08:27, 21/10/2019

SHMU njoftoi se gjatë kësaj jave që do të nisë, përgjithësisht në vend do të mbizotërojë moti me diell, si dhe me mjegullën e mjegullinën e mëngjesit përgjatë luginave.

Era me drejtim juglindje-veriperëndim, do të fryjë e lehtë e përkohësisht mesatare gjatë orëve të mesditës në bregdet.

Temperaturat, për shkak të orëve me diell, do të mbeten gati kostante sipas tabelës.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco