Moti për nesër/ Ja si nis java në të gjithë vendin

Moti për nesër/ Ja si nis java në të gjithë vendin

23:22, 20/10/2019

E hënë, 21 tetor 2019. Parashikimi i IGJEUM.

RESHJET

Sot pasdite (e diel dt.20) dhe nesër (e hënë dt.21) nuk priten reshje në të gjithë qarqet.

TEMPERATURAT

Nesër (e hënë dt.21) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 14 / 24 °C

në vendet e ulëta: 13 / 27 °C

në vendet malore: 9 / 23 °C

ERA

Nesër (e hënë dt.21) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco