Ja si do të jetë moti për sot

Ja si do të jetë moti për sot

08:52, 20/10/2019

Dita e sotme do të ketë mot të kthjellët dhe me temperatura të larta.

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira kalimtare.

Temperaturat do të luhaten nga 7 gradë Celsius deri në 28 gradë Celsius.

Era do të fryjë me shpejtësi 25 km/h në drejtimin jugor duke shkaktuar në det dallgëzim 2 ballë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco