Parashikimi i motit, e shtunë, 19 tetor 2019 Mali me Gropa - Bizë - Martanesh, tetor 2019

Parashikimi i motit, e shtunë, 19 tetor 2019

07:02, 19/10/2019
19 Tetor 2019 moti do të jetë me kthjellime dhe mjegull në Juglindje dhe Verilindje. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale 7 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 3 me lartësi vale 0,3- 0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë pa ndryshime të ndjeshme.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore  10/24°C 

Zonat e ulëta 11/29°C

Zonat bregdetare 14/28°C

RTSH/ Meteorologe: Rezarta Xhakollari
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco