Zbuloni si do të jetë moti nesër

Zbuloni si do të jetë moti nesër

23:30, 18/10/2019

E shtunë, 19 tetor 2019. Parashikimi i Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit

RESHJET

Nesër (e shtunë dt.19) nuk priten reshje në të gjithë qarqet.

TEMPERATURAT

Nesër (e shtunë dt.19) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 15 / 23 °C

në vendet e ulëta: 13 / 24 °C

në vendet malore: 9 / 22 °C

ERA

Nesër (e shtunë dt.19) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco