Njofton OSSHE/ Tirana pa energji, ja oraret dhe zonat që preken

Njofton OSSHE/ Tirana pa energji, ja oraret dhe zonat që preken

17:52, 14/10/2019

Tirana do të shoqërohet në dy ditët në vazhdim nga kufizime të reja energjie, për shkak të remonteve që po ndërmerr OSSHE.  

Njoftim për abonentët Tiranë

Stakim, data 15 Tetor

Në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave, ditën e martë, 15 tetor do të stakohet energjia elektrike në këto zona dhe orare

9:00-15:00

Pjesërisht rruga “Mine Peza”

9:00-10:00

Pjesërisht rruga “Kolë  Koçi”

10:00-12:00

Pjesërisht rruga “Stefan Shundi”

12:00-15:00

Pjesërisht Rruga për Mëzez,  tek Stacioni i pompave

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco