Tirana pa energji, ja oraret dhe zonat që preken nga kufizimet

Tirana pa energji, ja oraret dhe zonat që preken nga kufizimet

17:50, 09/10/2019

OSSHE njofton se për shkak të remonteve do të ketë të tjera kufizime energjie në Tiranë në datat 10-11 tetor.

Stakim i datës 10-11 Tetor

Vijojnë punimet për rikonstruksionin e kabinave në disa nga zonat e kryeqytetit. Më poshtë po ju informojmë për oraret e kufizimeve të energjisë dhe zonat e prekura

10 tetor

09:00-15:00

Pjesërisht rrugët: “Petro Marko”, “Asim Vokshi”, zona përballë Shkollës “Harri Fultz”

10:00-12:00

Pjesërisht rrugët: “Qemal Stafa”, “Manol Konomi”, “Hoxha Tahsim”

12:00 -15:00

Pjesërisht rrugët: “Qemal Stafa”, “Riza Jasa”

11 tetor

09:00 - 15:00

Pjesërisht rrugët: “Mine Peza”, “Rruga e Durrësit”,  “Andrea Kostallari”

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco