Parashikimi i motit për sot, 9 tetor 2019

Parashikimi i motit për sot, 9 tetor 2019

07:48, 09/10/2019
9 tetor 2019: Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare përgjatë Ultësirës perëndimore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi maksimale 7 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 3 me lartësi vale 0,5- 1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore  10/21°C 

Zonat e ulëta 13/27°C

Zonat bregdetare  17/26°C

RTSH/Meteorologe: Rezarta Xhakollari
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco