Pa reshje shiu dhe.../ Ja çfarë rezervon moti për nesër

Pa reshje shiu dhe.../ Ja çfarë rezervon moti për nesër

23:27, 08/10/2019

E mërkurë, 9 tetor 2019, parashikimi sipas IGJEUM

RESHJET

Nesër (e mërkurë, dt.09) nuk priten reshje në të gjithë vendin.

TEMPERATURAT

Nesër (e mërkurë, dt.09) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 14 / 25 °C

në vendet e ulëta: 12 / 27 °C

në vendet malore: 7 / 20 °C.

ERA

Nesër (e mërkurë, dt.09) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco