Temperatura në rritje dhe.../ Ja surprizat e motit për nesër

Temperatura në rritje dhe.../ Ja surprizat e motit për nesër

23:31, 07/10/2019
A+ Aa A-

IGJEUM, e martë 8 tetor 2019

RESHJET

Nesër (e martë, dt.08) nuk priten reshje në të gjithë vendin.

Reshjet do të jenë më të shumta sot pasdite.

TEMPERATURAT

Nesër (e martë, dt.08) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 13 / 25 °C

në vendet e ulëta: 12 / 27 °C

në vendet malore: 5 / 16 °C.

ERA

Nesër (e martë, dt.08) era pritet të fryjë mesatare deri e fortë kryesisht në veri dhe bregdet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco