OSSHE/ Kufizime të reja energjie në Tiranë, ja oraret dhe zonat që preken

OSSHE/ Kufizime të reja energjie në Tiranë, ja oraret dhe zonat që preken

16:58, 07/10/2019

OSSHE në një njoftim zyrtar për shtyp njofton për të tjera kufizime energjie në Tiranë, të cilat vijnë për shkak të remonteve të ndërmarra.

‘Stakim i datës 8-9 Tetor

Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 8-9 tetor do të stakohet energjia në këto zona

8 tetor

09:00-15:00

Pjesërisht rrugët: “Hoxha Tahsim”, “Arkitekt Sinani”, “Ali Demi”, “Ferit Xhajko”, rruga e Dibrës pranë Medreses, “Thanas Ziko”, “Ibrahim Buzhiqi”

12:00 deri 14:00

Pjesërisht rrugët: “Asim Zeneli”, rruga e Elbasanit, “Dervish Hima”

10:00-12:00

Pjesërisht rrugët: “Ludovik Shllaku” pranë sheshit “Avni Rustemi”,

Ibë, Mullet, Dobresh

09 tetor

09:00-15:00

Pjesërisht rrugët: “Petro Nini Luarasi”, rruga e Dibrës, “Thanas Ziko”, “Ibrahim Buzhiqi”,  “Hoxha Tahsim”, “Arkitekt Sinani”, “Ali Demi”

12:00-14:00

Pjesërisht rrugët: “Todi Shkurti”, “Petro Nini Luarasi”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco