Parashikimi i motit, 1 tetor 2019 Fier, shtator 2019

Parashikimi i motit, 1 tetor 2019

07:09, 01/10/2019
1 tetor 2019 moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Juglindje (SE) me shpejtësi maksimale 7 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 3  me lartësi vale 0,5- 1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje në mesditë.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore 11/27°C 

Zonat e  ulëta    14/30°C

Zonat  bregdetare  18/29°C

RTSH/ Meteorologe: Rezarta Xhakollari
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco