Moti për nesër/ Ja si nis muaji tetor

Moti për nesër/ Ja si nis muaji tetor

23:30, 30/09/2019

E martë, 1 tetor 2019, parashikimi sipas IGJEUM

RESHJET

Nesër (e martë, dt.01) nuk priten reshje

TEMPERATURAT

Nesër (e martë, dt.01) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 18 / 26 °C

në vendet e ulëta: 17 / 28 °C

në vendet malore: 11 / 24 °C.

ERA

Nesër (e martë, dt.01) era pritet të fryjë e lehtë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco